Mars Gaming 2ORUMX500W Ultra Compact Mini-Tower PC Case mATX / SFX 500W / white
EAN: 8435693103165 | Tootekood: 2ORUMX500W
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 5 Boonuspunkti - väärtuses 0,25
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ultra compact SLIM mini tower with high quality construction and excellent expandability. Ultra-thick steel frame ensures high durability and stability, 500W SFX power supply included with a 90mm fan, flat black cables and connectors for easy installation. In addition, the ORUMX500 mini tower case has an 80mm rear fan included, which provides a constant airflow.
– Ultra thick steel structure
– 500W SFX PSU
– 80cm rear fan
– Available in White and Black
Technical specification:
Type: Mini Tower Box
Boards: MicroATX / Mini-ITX
Structure: Ultra thick steel
Connectivity: USB3.0 x1 / USB2.0 x1 / HD Audio + Mic (mixed)
Bays: 2x 3.5′ HDD + 2x 2.5′ SSD
Fans: 1x 80mm rear (included)
Expansion slots: 4
Max lenght for VGA: 277mm – 255mm (with HDD installed in the front)
Max height for CPU: 118mm
Power supply: 500W SFX with 8cm fan (included)
Power Supply Connectors: 1x ATX 20+4pin / 1x EPS 4pin / 2x SATA / 2x MOLEX
Dimensions: 320x146x332mm