Mars Gaming MPB750SI toiteallika komponent 750 W 24-pin ATX ATX Must
EAN: 8435693108344 | Tootekood: MPB750SI
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
• 750 W 220 – 240 V 47 – 63 Hz
• Emaplaadi toitepistmik: 24-pin ATX
• PC ATX 80 PLUS Bronze
• Aktiivne 12 cm
• Must
Mars Gaming MPB750SI, 750 W, 220 – 240 V, 47 – 63 Hz, 5 A, Aktiivne, 130 W
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Mars Gaming MPB750SI. Koguvõimsus: 750 W, AC-sisendpinge: 220 – 240 V, AC-sisendsagedus: 47 – 63 Hz. Emaplaadi toitepistmik: 24-pin ATX, Kaabelduse tüüp: Mittemodulaarne. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: ATX, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS Bronze. Toote värv: Must, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatori läbimõõt: 12 cm. Sertifikaat: CE, RoHS
Koguvõimsus
750 W
AC-sisendpinge
220 - 240 V
AC-sisendsagedus
47 - 63 Hz
Sisendvool
5 A
Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp
Aktiivne
Kombineeritud võimsus (+3,3 V)
130 W
Kombineeritud võimsus (+12 V)
744 W
Kombineeritud võimsus (+5 V)
130 W
Kombineeritud võimsus (-12 V)
6 W
Kombineeritud võimsus (+5 Vsb)
15 W
Maksimaalne väljundvool (+3,3 V)
25 A
Maksimaalne väljundvool (+12 V)
45,5 A
Maksimaalne väljundvool (+5 V)
62 A
0,5 A
Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb)
3 A
Tõhusus
90 protsenti
Toite kaitsefunktsioonid
Ülevool, Ülevõimsus, Ülepinge, Lühis, Alapinge
Emaplaadi toitepistmik
24-pin ATX
Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti)
SATA-toitepistmike arv
5
PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti)
CPU-toitepistik (4 + 4 kontakti)
Jah
Kaabelduse tüüp
Mittemodulaarne
Otstarve
PC
Toiteploki (PSU) standard
ATX
80 PLUS sertifikaat
80 PLUS Bronze
Müratase
12 dB
Toote värv
Must
Jahutuse tüüp
Aktiivne
Ventilaatori läbimõõt
12 cm
Ventilaatorite arv
1 ventilaator(id)
Ventilaatori paiknemine
Ülaosa
Sertifikaat
CE, RoHS
Laius
150 mm
Sügavus
145 mm
Kõrgus
85 mm
Kaal
1,5 kg
Pakendi laius
205 mm
Pakendi sügavus
235 mm
Pakendi kõrgus
125 mm