Mars Gaming MPB850SI toiteallika komponent 850 W 24-pin ATX ATX Must
EAN: 8435693109549 | Tootekood: MPB850SI
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
• 850 W 200 – 240 V 47 – 63 Hz
• Emaplaadi toitepistmik: 24-pin ATX
• PC ATX 80 PLUS Bronze
• Aktiivne 12 cm
• Must
Mars Gaming MPB850SI, 850 W, 200 – 240 V, 47 – 63 Hz, 8 A, Aktiivne, 120 W
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Mars Gaming MPB850SI. Koguvõimsus: 850 W, AC-sisendpinge: 200 – 240 V, AC-sisendsagedus: 47 – 63 Hz. Emaplaadi toitepistmik: 24-pin ATX, Kaabelduse tüüp: Mittemodulaarne. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: ATX, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS Bronze. Toote värv: Must, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatori läbimõõt: 12 cm. Vastavussertifikaadid: CE, RoHS, TÜV mark
Koguvõimsus
850 W
AC-sisendpinge
200 - 240 V
AC-sisendsagedus
47 - 63 Hz
Sisendvool
8 A
Võimsustegur
0,9
Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp
Aktiivne
Kombineeritud võimsus (+3,3 V)
120 W
Kombineeritud võimsus (+12 V)
846 W
Kombineeritud võimsus (+5 V)
120 W
Kombineeritud võimsus (-12 V)
3,6 W
Kombineeritud võimsus (+5 Vsb)
12,5 W
Maksimaalne väljundvool (+3,3 V)
18 A
Maksimaalne väljundvool (+12 V)
70,5 A
Maksimaalne väljundvool (+5 V)
18 A
0,3 A
Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb)
2,5 A
Toite kaitsefunktsioonid
Ülevõimsus, Ülepinge, Ülelaadimine, Lühis, Alapinge
Emaplaadi toitepistmik
24-pin ATX
Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti)
SATA-toitepistmike arv
6
EPS toitepistik (4+4 pinn)
Jah
PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti)
ATX-toitepistmik (24 kontakti)
Jah
Kaabelduse tüüp
Mittemodulaarne
Otstarve
PC
Toiteploki (PSU) standard
ATX
80 PLUS sertifikaat
80 PLUS Bronze
Toote värv
Must
Jahutuse tüüp
Aktiivne
Ventilaatori läbimõõt
12 cm
Ventilaatorite arv
1 ventilaator(id)
Ventilaatori paiknemine
Ülaosa
Sisse/välja lüliti
Vastavussertifikaadid
CE, RoHS, TÜV mark
Laius
150 mm
Sügavus
145 mm
Kõrgus
85 mm
Kaal
1,6 kg
Pakendi laius
238 mm
Pakendi sügavus
125 mm
Pakendi kõrgus
205 mm