Gembird TVS-55T-02 TV floor stand, 32″ – 55″, black
EAN: 8716309135092 | Tootekood: TVS-55T-02
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Housing material
Steel
Height
600 mm
Width
1165 mm
Weight
11.5 kg
Depth (max)
40 cm
Package height
330 mm
Package depth
110 mm
Package weight
13.1 kg
Package width
850 mm
Quantity per pack
1 pair(s)
Height adjustment
Yes
Tilt angle range
10 - 10°
Cable management
Yes
Wheels
No
Tilt adjustment
Panel mounting interface
200 x 100
Maximum screen size
139.7 cm (55")
Mounting type
Floor
Minimum VESA mount
100 x 100 mm
Storage tray
Maximum VESA mount
400 x 400 mm
Maximum weight capacity
35 kg
Minimum screen size
81.3 cm (32")