Gembird TVS-86TR-01-W TV floor stand, 37″ – 86″, white
EAN: 8716309135047 | Tootekood: TVS-86TR-01-W
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 12 Boonuspunkti - väärtuses 0,60
Add to Cart
Height
1340 mm
Width
500 mm
Depth (max)
50.2 cm
Weight
18.5 kg
Quantity per pack
1 pair(s)
Package height
435 mm
Package depth
150 mm
Package width
850 mm
Package weight
19.3 kg
Tilt adjustment
Cable management
Tilt angle range
10 - 10°
Panel mounting interface
600 x 400 mm
Maximum weight capacity
50 kg
Minimum VESA mount
200 x 200 mm
Storage tray
Maximum VESA mount
600 x 400 mm
Maximum screen size
2.18 m (86")
Minimum screen size
94 cm (37")