Gembird TVS-D55S-01 Tabletop TV stand (swivel), 23″ – 55″, black
EAN: 8716309135078 | Tootekood: TVS-D55S-01
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
Height
609 mm
Width
430 mm
Depth (max)
22.2 cm
Weight
5 kg
Package width
460 mm
Package weight
5.5 kg
Package height
300 mm
Package depth
100 mm
Tilt adjustment
Yes
Wheels
No
Minimum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum screen size
139.7 cm (55")
Maximum VESA mount
400 x 400 mm
Panel mounting interface
400 x 400 mm
Minimum screen size
58.4 cm (23")