Gembird TVS-D90F-01 Tabletop TV stand, 45″ – 90″, black
EAN: 8716309135115 | Tootekood: TVS-D90F-01
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
Weight
6 kg
Depth (max)
52.5 cm
Height
800 mm
Width
970 mm
Package weight
6 kg
Package width
970 mm
Package depth
55 mm
Package height
170 mm
Wheels
No
Maximum weight capacity
60 kg
Minimum VESA mount
200 x 200 mm
Minimum screen size
114.3 cm (45")
Maximum VESA mount
800 x 400 mm
Maximum screen size
2.29 m (90")
Panel mounting interface
200 x 200 mm