Neomounts WL70-440BL11 monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32″) Sein Must
EAN: 8717371449117 | Tootekood: WL70-440BL11
Saadaval 4 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17″) Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32″)
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kruvid Kinnituse tüüp: Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm
• Gaasvedru Kõrguse reguleerimine Kalde reguleerimine
• Juhtmehaldus
• Teras Must
Neomounts WL70-440BL11, Kruvid, 9 kg, 43,2 cm (17″), 81,3 cm (32″), 100 x 100 mm, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL70-440BL11. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17″), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 – 90°. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta)
9 kg
Ekraani maksimaalne suurus
81,3 cm (32")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
9 kg
Ekraani minimaalne suurus
43,2 cm (17")
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
75 x 75 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
100 x 100 mm
Paigaldus
Kruvid
Sobilik teleri jaoks
Jah
VESA-paigaldusliidesed
75 x 75 mm
Kaugus seinast (minimaalne)
9 cm
Kaugus seinast (maksimaalne)
9 mm
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise tüüp
Gaasvedru
Kõrguse reguleerimise ulatus
0 - 250 mm
Kalde reguleerimine
Kaldenurk
-45 - 90°
Pööratav
Pöördenurk
180°
Pööratavus
Rotatsiooni nurk
360°
Juhtmehaldus
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Laius
117 mm
Sügavus
315 mm
Kõrgus
321 mm
Kaal
1,28 kg
Kogus pakis
1 tk
Pakendi laius
195 mm
Pakendi sügavus
440 mm
Pakendi kõrgus
90 mm
Pakendi kaal
1,7 kg
Minimaalne kaal
2 kg
Põhikasti (välimise) laius
195 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
440 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
90 mm