Neomounts DS45-430BL19 telerikinnitus 190,5 cm (75″) Must
EAN: 8717371445294 | Tootekood: DS45-430BL19
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 5 Boonuspunkti - väärtuses 0,25
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 58,4 cm (23″) Ekraani maksimaalne suurus: 190,5 cm (75″) Laud
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kõrguse reguleerimine
• Teras Must
Neomounts DS45-430BL19, 58,4 cm (23″), 190,5 cm (75″), 200 x 200 mm, 800 x 400 mm, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts DS45-430BL19. Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg, Ekraani minimaalne suurus: 58,4 cm (23″), Ekraani maksimaalne suurus: 190,5 cm (75″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 0 – 62 mm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
190,5 cm (75")
Kinnituse tüüp
Laud
Maksimaalne kaal (mahutavus)
40 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 200 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
800 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
58,4 cm (23")
VESA-paigaldusliidesed
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise ulatus
0 - 62 mm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Garantiiaeg
5 aasta(t)
Laius
426 mm
Sügavus (minimaalne)
35,5 cm
Kõrgus
735 mm
Kaal
2,4 kg
Pakendi laius
165 mm
Pakendi sügavus
45 mm
Pakendi kõrgus
385 mm
Pakendi kaal
2,6 kg
Põhikasti (välimise) laius
350 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
200 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
400 mm