Neomounts LFD-W1000 telerikinnitus 2,54 m (100″) Must
EAN: 8717371445423 | Tootekood: LFD-W1000
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 10 Boonuspunkti - väärtuses 0,50
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 125 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 152,4 cm (60″) Ekraani maksimaalne suurus: 2,54 m (100″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 900 x 600 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Teras Must
Neomounts LFD-W1000, 152,4 cm (60″), 2,54 m (100″), 200 x 200 mm, 900 x 600 mm, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts LFD-W1000. Maksimaalne kaal (mahutavus): 125 kg, Ekraani minimaalne suurus: 152,4 cm (60″), Ekraani maksimaalne suurus: 2,54 m (100″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 900 x 600 mm. Kaugus seinast (maksimaalne): 3,2 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
2,54 m (100")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
125 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 200 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
900 x 600 mm
Ekraani minimaalne suurus
152,4 cm (60")
VESA-paigaldusliidesed
Tüüp
Fikseeritud
Kaugus seinast (maksimaalne)
3,2 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Kaal
4,55 kg
Pakendi laius
415 mm
Pakendi sügavus
40 mm
Pakendi kõrgus
1115 mm
Pakendi kaal
6,3 kg
Põhikasti (välimise) laius
1130 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
180 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
430 mm