Neomounts FPMA-C100WHITE infoekraani kinnitus 76,2 cm (30″) Valge
EAN: 8717371444846 | Tootekood: FPMA-C100WHITE
Saadaval ainult 3 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 3 tk
Osta see toode ja saad 11 Boonuspunkti - väärtuses 0,55
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 12 kg Valge
• Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30″)
• Kinnituse tüüp: Lagi
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 100 mm
• Kõrguse reguleerimine Pööratav Pööratavus
• Korpuse materjal: Teras
Neomounts FPMA-C100WHITE, 12 kg, 25,4 cm (10″), 76,2 cm (30″), 75 x 75 mm, 200 x 100 mm, 790 – 1290 mm
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts FPMA-C100WHITE. Maksimaalne kaal (mahutavus): 12 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10″), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 100 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 790 – 1290 mm, Kaldenurk: 0 – 180°, Pöördenurk: 180°. Toote värv: Valge
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
76,2 cm (30")
Kinnituse tüüp
Lagi
Maksimaalne kaal (mahutavus)
12 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
75 x 75 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
200 x 100 mm
Ekraani minimaalne suurus
25,4 cm (10")
VESA-paigaldusliidesed
75 x 75,100 x 100,100 x 200
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise tüüp
Manuaal
Kõrguse reguleerimise ulatus
790 - 1290 mm
Kaldenurk
180°
Pööratav
Jah
Pöördenurk
180°
Rotatsiooni nurk
360°
Pööratavus
Kalde reguleerimine
Sügavuse reguleerimine
9 cm
Toote värv
Valge
Korpuse materjal
Teras
Sügavus
90 mm
Kõrgus
1290 mm
Kaal
4,32 kg
Pakendi laius
858 mm
Pakendi sügavus
152 mm
Pakendi kõrgus
188 mm
Pakendi kaal
4,5 kg
Päritoluriik
Taiwan
Peamise pakendi netokaal
14,6 kg
Harmonized System (HS) kood
Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus)
39 tk
Kogus põhikarbi (väliskarbi) kohta
3 tk
Põhikasti (välimise) laius
880 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
495 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
175 mm