Neomounts FPMA-C050BLACK infoekraani kinnitus 76,2 cm (30″) Must
EAN: 8717371442460 | Tootekood: FPMA-C050BLACK
Saadaval 4 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 5 Boonuspunkti - väärtuses 0,25
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 20 kg Must
• Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30″)
• Kinnituse tüüp: Lagi
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 50 x 50 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm
• Kõrguse reguleerimine Pööratav
• Korpuse materjal: Teras
Neomounts FPMA-C050BLACK, 20 kg, 25,4 cm (10″), 76,2 cm (30″), 50 x 50 mm, 100 x 100 mm, 600 – 850 mm
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts FPMA-C050BLACK. Maksimaalne kaal (mahutavus): 20 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10″), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 50 x 50 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 600 – 850 mm, Kaldenurk: 0 – 40°, Pöördenurk: 180°. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
76,2 cm (30")
Kinnituse tüüp
Lagi
Maksimaalne kaal (mahutavus)
20 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
50 x 50 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
100 x 100 mm
Ekraani minimaalne suurus
25,4 cm (10")
VESA-paigaldusliidesed
75 x 75,100 x 100,50 x 50
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise tüüp
Manuaal
Kõrguse reguleerimise ulatus
600 - 850 mm
Kaldenurk
40°
Pööratav
Jah
Pöördenurk
180°
Kalde reguleerimine
Sügavuse reguleerimine
13 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Sügavus
130 mm
Kõrgus
850 mm
Kaal
1,54 kg
Pakendi laius
250 mm
Pakendi sügavus
60 mm
Pakendi kõrgus
530 mm
Pakendi kaal
1,5 kg
Päritoluriik
Hiina
Peamise pakendi netokaal
7,7 kg
Harmonized System (HS) kood
Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus)
120 tk
Kogus põhikarbi (väliskarbi) kohta
5 tk
Põhikasti (välimise) laius
545 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
320 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
270 mm