Neomounts FPMA-C060BLACK infoekraani kinnitus 101,6 cm (40″) Must
EAN: 8717371444952 | Tootekood: FPMA-C060BLACK
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg Must
• Ekraani maksimaalne suurus: 101,6 cm (40″)
• Kinnituse tüüp: Lagi
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm
• Kõrguse reguleerimine Pööratav
• Korpuse materjal: Teras
Neomounts FPMA-C060BLACK, 30 kg, 25,4 cm (10″), 101,6 cm (40″), 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 600 – 850 mm
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts FPMA-C060BLACK. Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10″), Ekraani maksimaalne suurus: 101,6 cm (40″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 600 – 850 mm, Kaldenurk: 0 – 40°, Pöördenurk: 180°. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
101,6 cm (40")
Kinnituse tüüp
Lagi
Maksimaalne kaal (mahutavus)
30 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
75 x 75 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
200 x 200 mm
Ekraani minimaalne suurus
25,4 cm (10")
VESA-paigaldusliidesed
75 x 75,100 x 100,100 x 200,200 x 200,200 x 100,75 x 200
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise tüüp
Manuaal
Kõrguse reguleerimise ulatus
600 - 850 mm
Kaldenurk
40°
Pööratav
Jah
Pöördenurk
180°
Kalde reguleerimine
Sügavuse reguleerimine
13 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Sügavus
130 mm
Kõrgus
850 mm
Kaal
2 kg
Pakendi laius
250 mm
Pakendi sügavus
60 mm
Pakendi kõrgus
530 mm
Pakendi kaal
2,2 kg
Päritoluriik
Hiina
Peamise pakendi netokaal
11,1 kg
Harmonized System (HS) kood
Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus)
150 tk
Kogus põhikarbi (väliskarbi) kohta
5 tk
Põhikasti (välimise) laius
545 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
320 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
270 mm