TV SET ACC CEILING MOUNT/32-80″ WHITE N1L-W ONKRON
EAN: 4603728443454 | Tootekood: N1L-W
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 8 Boonuspunkti - väärtuses 0,40
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 68.2 kg, Maximum weight capacity 68.2 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 80 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Ceiling, Height adjustment Yes, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -5 – 15 °, Swivelling Yes, Housing material SPCC, Colour White
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON Ceiling mount for TV 32"-80" max 68 kg, tilt-swivel, white. Maximum weight capacity: 68.2 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA m...