TV SET ACC DESKTOP STAND/26-55″ BLACK PT1-B ONKRON
EAN: 4603726156691 | Tootekood: PT1-B
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 5 Boonuspunkti - väärtuses 0,25
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 30 kg, Maximum weight capacity 30 kg, Minimum screen size 26 “, Maximum screen size 55 “, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Floor, Height adjustment Yes, Housing material Steel, Colour Black
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON PT1-B. Maximum weight capacity: 30 kg, Minimum screen size: 66 cm (26"), Maximum screen size: 139.7 cm (55"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Product colour: Black