TV SET ACC DESKTOP STAND/32-65″ BLACK PT2-B ONKRON
EAN: 4603728443331 | Tootekood: PT2-B
Saadaval ainult 3 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 3 tk
Osta see toode ja saad 8 Boonuspunkti - väärtuses 0,40
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 35 kg, Maximum weight capacity 35 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 65 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Desk, Swivelling Yes, Rotating Yes, Colour Black, Housing material Steel
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Synergy of durability and aesthetics
Attention to detail
See your TVs specs to make sure PT2 is compatible with it
W = 100, 200, 300, 400 mm
H = 100, 200, 300, 400 mm
M must be less than 23.6 in.
  • ✔️UNIVERSAL DESIGN: the tabletop TV stand fits most 32-65 Inch LCD, LED flat or curved screens with VESA mounting holes from 100x100mm (min) to 400x400mm (max). The TV position is freely adjustable over the entire height of the pole (24.6″) using a screw on the back of the column.
Summary
ONKRON PT2-B. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 165.1 cm (65"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Angle of rotation: 180°. Product ...