TV SET ACC DESKTOP STAND/32-75″ BLACK PT3-B ONKRON
EAN: 4603728443348 | Tootekood: PT3-B
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 9 Boonuspunkti - väärtuses 0,45
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 40 kg, Maximum weight capacity 40 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 75 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Desk, Swivelling Yes, Colour Black, Housing material Steel
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
VIEWING ANGLE ADJUSTMENT
The swivel function allows for the screen’s rotation up to 54° in each direction.
HEIGHT ADJUSTMENT
UNIVERSAL TABLETOP TV STAND
Fits most 32-75 Inch LCD, LED flat or curved screens (Samsung, LG, TCL, Sony, Hisense, Vizio, etc.). Fits VESA mounting holes from 100x100mm (min) to 400x400mm (max)
TEMPERED GLASS BASE
PREMIUM DESIGN
CABLE MANAGEMENT
Summary
ONKRON PT3-B. Maximum weight capacity: 40 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Swivel angle range: -54 - 54°. Pr...