TV SET ACC FLOOR STAND 32-65″/TRIPOD TVS-65S-01 GEMBIRD
EAN: 8716309134118 | Tootekood: TVS-65S-01
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 9 Boonuspunkti - väärtuses 0,45
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 32 kg, Maximum weight capacity 32 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 65 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Floor, Height adjustment Yes, Swivelling Yes, Colour Black/Wood, Housing material Steel/Plastic/Beechwood, Weight 5.1 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Stylish modern design
Turn your TV into a piece of art
Integrated practical cable management function minimises cable visibility
Swivel mount allows to rotate TV in the perfect viewing angle
  • Stylish TV tripod floor stand with adjustable height
  • Supports most 32” – 65” LCD TV’s
  • Allows up to 70 degrees swivel range in both directions
  • VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
  • Integrated cable management
Summary
Gembird TVS-65S-01. Maximum weight capacity: 32 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 165.1 cm (65"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Height adjustment range: 11...