TV SET ACC FLOOR STAND 32-75″/TRIPOD TVS-75ST-01 GEMBIRD
EAN: 8716309128117 | Tootekood: TVS-75ST-01
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 11 Boonuspunkti - väärtuses 0,55
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 35 kg, Maximum weight capacity 35 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 75 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Floor, Height adjustment Yes, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -5 – 3 °, Swivelling Yes, Colour Black/Wood, Housing material Steel/Plastic/Beechwood, Weight 7.6 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Stylish modern design
turn your TV into a piece of art
Integrated practical cable management function minimises cable visibility
Swivel base allows to rotate TV in the perfect viewing angle
  • Stylish TV tripod floor stand with adjustable height
  • Supports most 32” – 75” LCD TV’s
  • Allows up to 180 & 20 degrees swivel range in both directions
  • Allows up to 8 degrees tilting
  • VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
  • Integrated cable management
Summary
Gembird TVS-75ST-01. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Height adjustment range: 1...