TV SET ACC FLOOR STAND 60-100″/TVS-100T-02 GEMBIRD
EAN: 8716309129060 | Tootekood: TVS-100T-02
Saadaval ainult 3 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 3 tk
Osta see toode ja saad 25 Boonuspunkti - väärtuses 1,25
Add to Cart
Maximum weight capacity 100 kg, Minimum screen size 60 “, Maximum screen size 100 “, Minimum VESA mount 400 x 400 mm, Maximum VESA mount 1000 x 600 mm, Mounting type Floor, Height adjustment Yes, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -10 – 5 °, Wheels Yes, Housing material Steel, Weight 26.2 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Metal TV floor stand with caster wheels
Heavy-Duty steel construction with integrated TV height adjustment
Easy TV height adjustment with crank handle
Practical height adjustable shelf
Durable caster wheels with locking mechanism
Supports most 60” – 100” LCD TV’s
VESA compatible, max. 1000 mm x 600 mm
  • Easily move your TV to any location
  • Quick and easy height adjustment
  • Perfect for office and educational use
Summary
Gembird TVS-100T-02. Maximum weight capacity: 100 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 400 x 400 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 600 mm. Tilt angle range: -10 - ...