TV SET ACC FLOOR STAND 60-100″/TVS-100T-03 GEMBIRD
EAN: 8716309135023 | Tootekood: TVS-100T-03
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 19 Boonuspunkti - väärtuses 0,95
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 120 kg, Maximum weight capacity 120 kg, Minimum screen size 60 “, Maximum screen size 100 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 1000 x 600 mm, Mounting type Floor, Height adjustment Yes, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 5 – -10 °, Wheels Yes, Colour Black, Housing material Steel, Weight 34 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • Easily move your TV to any location
  • Quick and easy height adjustment
  • Perfect for office and educational use
Summary
Gembird TVS-100T-03. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 600 mm. Height adjustment range:...