TV SET ACC MOBILE STAND/32-65″/BLACK TS1351-B ONKRON
EAN: 4262392440659 | Tootekood: TS1351-B
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 14 Boonuspunkti - väärtuses 0,70
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 45 kg, Maximum weight capacity 50 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 65 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Floor, Height adjustment Yes, Colour Black, Housing material Steel/Plastic
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • For TVs 32”–65”
  • Max TV weight: 45 kg
  • Max total load: 50 kg
  • VESA: 100×100, 100×200, 200×100, 200×200, 200×300, 200×400, 300×100, 300×200, 300×300, 300×400, 400×200, 400×300, 400×400, 500×200, 500×400, 600×200, 600×300, 600×400 mm
  • Height adjustment: 1200–1500 mm