TV SET ACC WALL MOUNT 23-42″/WM-42ST-02 GEMBIRD
EAN: 8716309127882 | Tootekood: WM-42ST-02
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 2 Boonuspunkti - väärtuses 0,10
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 30 kg, Minimum screen size 23 “, Maximum screen size 42 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 200 x 200 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -10 – 3 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 56 mm, Colour Black, Housing material Steel/Plastic, Weight 2.14 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Single arm full-motion TV wall mount
Supports most 23” – 42” LCD TV’s
VESA compatible, max. 200 x 200 mm
Wall distance 56 – 415 mm
Allows up to 180 degrees swivel and 13 degrees tilting
Practical integrated bubble level for perfect alignment
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-42ST-02. Maximum weight capacity: 30 kg, Minimum screen size: 58.4 cm (23"), Maximum screen size: 106.7 cm (42"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 200 x 200 mm. Tilt angle range: -10 - 3°,...