TV SET ACC WALL MOUNT 32-55″/WM-55ST-02 GEMBIRD
EAN: 8716309127394 | Tootekood: WM-55ST-02
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
Maximum weight capacity 30 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 55 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -5 – 8 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 65 mm, Colour Black, Weight 3.35 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Single-arm full-motion TV wall mount
Supports most 32” – 55” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm
Wall distance 65 – 610 mm
Allows up to 180 degrees swivel and 12 degrees tilting
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-55ST-02. Maximum weight capacity: 30 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 139.7 cm (55"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Tilt angle range: -5 - 8°, ...