TV SET ACC WALL MOUNT 32-55″/WM-55ST-03 GEMBIRD
EAN: 8716309127813 | Tootekood: WM-55ST-03
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 2 Boonuspunkti - väärtuses 0,10
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 35 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 55 “, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 5 – -18 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 105 mm, Colour Black, Housing material Steel/Plastic, Weight 2.3 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Single-arm full-motion TV wall mount
Supports most 32” – 55” LCD TV’s
VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm
Wall distance 105 – 429 mm
Allows up to 180 degrees swivel and 23 degrees tilting
Practical integrated bubble level for perfect alignment
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-55ST-03. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 139.7 cm (55"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Tilt angle range: 5 - -18°, S...