TV SET ACC WALL MOUNT 32-58″/WM-58ST-01 GEMBIRD
EAN: 8716309127400 | Tootekood: WM-58ST-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 36.4 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 58 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -2 – 10 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 60 mm, Colour Steel, Housing material Steel, Weight 3.85 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Premium single-arm full-motion TV wall mount
Supports most 32” – 58” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm
Wall distance 60 – 470 mm
Allows up to 80 degrees swivel and 12 degrees tilting
Practical cable guides on the arms
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-58ST-01. Maximum weight capacity: 36.4 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 147.3 cm (58"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Tilt angle range: -2 - 10...