TV SET ACC WALL MOUNT 32-65″/WM-65ST-01 GEMBIRD
EAN: 8716309127387 | Tootekood: WM-65ST-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
Maximum weight capacity 36.4 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 65 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Swivelling Yes, Rotating Yes, Distance to the wall (min) 23 mm, Colour Black, Housing material Steel, Weight 4.25 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Double arm full-motion TV wall mount
Supports most 32” – 65” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm
Wall distance 23 – 284 mm
Allows up to 50 degrees swivel and 10 degrees tilting
Practical cable guides on the arms
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
  • Just 23 mm wall distance, your TV will look like a painting on the wall
Summary
Gembird WM-65ST-01. Maximum weight capacity: 36.4 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 165.1 cm (65"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Angle of rotation: 2°, Di...