TV SET ACC WALL MOUNT 32-65″/WM-65T-PRO-01 GEMBIRD
EAN: 8716309135320 | Tootekood: WM-65T-PRO-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 60 kg, Maximum weight capacity 60 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 65 “, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 0 – -12 °, Colour Black, Housing material Steel
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
– Professional steel LCD screen wall mount with ultra-slim tilting design
– Supports most 32” – 65” LCD TV’s
– VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm
– Allows up 12 degrees tilting
– Protective pads on the mounting brackets ensure stability and prevent scratches
– Free-tilting design for easy forward or backward TV angle adjustment
– Automatic spring locks with quick release cords allow quick and easy TV fixation and removal
– Practical integrated bubble level for perfect alignment
– Distance to wall: 31 mm
– Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and ultra-slim tilting design
  • Unique magnetic strap ends make it possible to hide the quick-release straps when not in use
Summary
Gembird WM-65T-PRO-01. Maximum weight capacity: 60 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 165.1 cm (65"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Tilt angle range: 0 - -12°...