TV SET ACC WALL MOUNT 32-75″/WM-75ST-01 GEMBIRD
EAN: 8716309127431 | Tootekood: WM-75ST-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
Maximum weight capacity 45.5 kg, Minimum screen size 32 “, Maximum screen size 75 “, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -5 – 8 °, Swivelling Yes, Rotating Yes, Distance to the wall (min) 49 mm, Housing material Steel, Colour Black, Weight 5.8 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Premium double arm full-motion TV wall mount
Supports most 32” – 75” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Wall distance 49 – 491 mm
Allows up to 100 degrees rotation and 13 degrees tilting
Practical cable guides on the arms
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-75ST-01. Maximum weight capacity: 45.5 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -5 - 8°, Angle of rotation: 4°, Distance ...