TV SET ACC WALL MOUNT 37-70″/WM-70ST-01 GEMBIRD
EAN: 8716309127837 | Tootekood: WM-70ST-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 35 kg, Minimum screen size 37 “, Maximum screen size 70 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 0 – -20 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 78 mm, Housing material Steel/Plastic, Colour Black, Weight 4.65 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Double-arm full-motion TV wall mount
Supports most 37” – 70” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Wall distance 78 – 400 mm
Allows up to 120 degrees swivel and 20 degrees tilting
Practical integrated bubble level for perfect alignment
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-70ST-01. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 94 cm (37"), Maximum screen size: 177.8 cm (70"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: 0 - -20°, S...