TV SET ACC WALL MOUNT 37-80″/WM-80ST-02 GEMBIRD
EAN: 8716309126229 | Tootekood: WM-80ST-02
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 5 Boonuspunkti - väärtuses 0,25
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 60 kg, Minimum screen size 37 “, Maximum screen size 80 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -15 – 5 °, Swivelling Yes, Housing material Steel/Plastic, Colour Black, Weight 5.77 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Heavy duty steel LCD screen wall mount
Supports most 37” – 80” LCD TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Allows up to 120 degrees swivel and 20 degrees tilting
Distance to wall: 58 – 402 mm
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-80ST-02. Maximum weight capacity: 60 kg, Minimum screen size: 94 cm (37"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -15 - 5°, Swi...