TV SET ACC WALL MOUNT 37-80″/WM-80ST-03 GEMBIRD
EAN: 8716309127783 | Tootekood: WM-80ST-03
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 40 kg, Minimum screen size 37 “, Maximum screen size 80 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 3 – -15 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 67 mm, Colour Black, Housing material Steel/Plastic, Weight 3.6 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Double-arm full-motion TV wall mount
Supports most 37” – 80” LCD TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Allows up to 120 degrees swivel and 18 degrees tilting
Distance to wall: 67 – 355 mm
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-80ST-03. Maximum weight capacity: 40 kg, Minimum screen size: 94 cm (37"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: 3 - -15°, Swi...