Neomounts PLASMA-W200BLACK telerikinnitus 2,16 m (85″) Must
EAN: 8717371446826 | Tootekood: PLASMA-W200BLACK
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 10 Boonuspunkti - väärtuses 0,50
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 100 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 94 cm (37″) Ekraani maksimaalne suurus: 2,16 m (85″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 865 x 480 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kalde reguleerimine
• Teras Must
Neomounts PLASMA-W200BLACK, 2,16 m (85″), 200 x 200 mm, 865 x 480 mm, 0 – 30°, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts PLASMA-W200BLACK. Maksimaalne kaal (mahutavus): 100 kg, Ekraani minimaalne suurus: 94 cm (37″), Ekraani maksimaalne suurus: 2,16 m (85″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 865 x 480 mm. Kaldenurk: 0 – 30°, Kaugus seinast (maksimaalne): 8,3 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
2,16 m (85")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
100 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 200 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
865 x 480 mm
Ekraani minimaalne suurus
94 cm (37")
VESA-paigaldusliidesed
Kalde reguleerimine
Jah
Kaldenurk
0 - 30°
Kaugus seinast (maksimaalne)
8,3 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Laius
904 mm
Sügavus
83 mm
Kõrgus
500 mm
Kaal
5,39 kg
Pakendi laius
235 mm
Pakendi sügavus
85 mm
Pakendi kõrgus
930 mm
Pakendi kaal
6,3 kg
Põhikasti (välimise) laius
960 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
185 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
250 mm