TV SET ACC WALL MOUNT/40-75″/BLACK M6L-B ONKRON
EAN: 4262392440888 | Tootekood: M6L-B
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 45.5 kg, Maximum weight capacity 45.5 kg, Minimum screen size 40 “, Maximum screen size 75 “, Minimum VESA mount 200 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -5 – 8 °, Swivelling Yes, Rotating Yes, Distance to the wall (min) 54 mm, Housing material Plastic/SPCC, Colour Black
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON Tilting and swiveling TV bracket for 40"-75" max 46 kg, black. Maximum weight capacity: 45.5 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 200 x 100 mm, Maximum ...