TV SET ACC WALL MOUNT/40-75″/BLACK M7L-B ONKRON
EAN: 4262392441052 | Tootekood: M7L-B
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 10 Boonuspunkti - väärtuses 0,50
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 68 kg, Maximum weight capacity 68 kg, Minimum screen size 40 “, Maximum screen size 75 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -5 – 15 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 110 mm, Colour Black, Housing material SPCC
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON Tilting and swiveling TV bracket for 40"-75" max 68 kg, black. Maximum weight capacity: 68 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VE...