TV SET ACC WALL MOUNT/40-75″/WHITE M7L-W ONKRON
EAN: 4603728443287 | Tootekood: M7L-W
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 9 Boonuspunkti - väärtuses 0,45
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 68 kg, Maximum weight capacity 68 kg, Minimum screen size 40 “, Maximum screen size 75 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 110 mm, Housing material Steel, Colour White
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • For TVs 40″–75″
  • Max load: 68 kg
  • Extension from wall: 110–711 mm
  • Tilt: -5° ~ +15°
  • Swivel: 180°
  • Horizontal adjustment: ±4°
  • VESA: 100×100, 200×100, 200×200, 200×300, 200×400, 300×100, 300×200, 300×300, 300×400, 400×200, 400×300, 400×400, 500×200, 500×400, 600×200, 600×300, 600×400 mm
  • Material: cold-rolled steel
Summary
ONKRON M7L-W. Maximum weight capacity: 68 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Angle of rotation: 4°, Distance ...