TV SET ACC WALL MOUNT 40-80″/WM-80ST-01 GEMBIRD
EAN: 8716309127332 | Tootekood: WM-80ST-01
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 50 kg, Minimum screen size 40 “, Maximum screen size 80 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -3 – 7 °, Swivelling Yes, Rotating Yes, Distance to the wall (min) 48 mm, Housing material Steel, Colour Steel, Weight 5.6 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Premium double arm full-motion TV wall mount
Supports most 40” – 80” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Wall distance 48 – 493 mm
Allows up to 100 degrees rotation and 10 degrees tilting
Practical cable guides on the arms
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and tilting design
Summary
Gembird WM-80ST-01. Maximum weight capacity: 50 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -3 - 7°, S...