TV SET ACC WALL MOUNT 40-80″/WM-80STR-01 GEMBIRD
EAN: 8716309127370 | Tootekood: WM-80STR-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 5 Boonuspunkti - väärtuses 0,25
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 50 kg, Minimum screen size 40 “, Maximum screen size 80 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -3 – 7 °, Swivelling Yes, Rotating Yes, Distance to the wall (min) 61 mm, Housing material Steel, Colour Steel, Weight 6.2 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Double arm full-motion TV wall mount with rotation function
Supports most 40” – 80” LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Wall distance 61 – 506 mm
Allows up to 100 degrees swivel and 10 degrees tilting
Max. 90 degrees rotation: allows to position your TV in both portait and landscape mode
Practical cable guides on the arms
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird Rotating full motion TV wall mount, 40'' - 80''. Maximum weight capacity: 50 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x...