TV SET ACC WALL MOUNT/42-110″/BLACK M8L-B ONKRON
EAN: 4262392440000 | Tootekood: M8L-B
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 18 Boonuspunkti - väärtuses 0,90
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 100 kg, Maximum weight capacity 100 kg, Minimum screen size 42 “, Maximum screen size 100 “, Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 800 x 600 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -5 – 15 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 103 mm, Colour Black, Housing material Steel
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • For TVs 42″–110″
  • Max load: 100 kg
  • Extension from wall: 103–1030 mm
  • Tilt: -5° ~ +15°
  • Swivel: 180°
  • Rotation: 90°
  • Includes removable level, drilling template, and anchors
  • VESA: 100×100, 100×200, 200×100, 200×200, 200×300, 200×400, 200×500, 200×600, 300×100, 300×200, 300×300, 300×400, 300×500, 300×600, 400×100, 400×200, 400×300, 400×400, 400×500, 400×600, 500×200, 500×300, 500×400, 500×500, 500×600, 600×200, 600×300, 600×400, 600×500, 600×600, 700×400, 700×500, 800×600 mm
  • Material: cold-rolled steel
Summary
ONKRON M8L-B. Maximum weight capacity: 100 kg, Minimum screen size: 106.7 cm (42"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 800 x 600 mm. Tilt angle range: -5 - 15°, Angl...