TV SET ACC WALL MOUNT/42-120″/BLACK M10-B ONKRON
EAN: 4262392442332 | Tootekood: M10-B
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 18 Boonuspunkti - väärtuses 0,90
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 100 kg, Maximum weight capacity 100 kg, Minimum screen size 42 “, Maximum screen size 120 “, Minimum VESA mount 200 x 100 mm, Maximum VESA mount 1000 x 600 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -13 – 9 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 90 mm, Housing material SPCC, Colour Black
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON Full Motion Wall Mount 42"-120" max 220lbs, Black. Maximum weight capacity: 100 kg, Minimum screen size: 106.7 cm (42"), Maximum screen size: 3.05 m (120"), Minimum VESA mount: 200 x 100 mm, Maximum VESA mount: 10...