TV SET ACC WALL MOUNT 43-100″/WM-100T-01 GEMBIRD
EAN: 8716309135269 | Tootekood: WM-100T-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 75 kg, Maximum weight capacity 75 kg, Minimum screen size 43 “, Maximum screen size 100 “, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 900 x 600 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 5 – -10 °, Housing material Steel, Colour Black
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and tilting design
Summary
Gembird WM-100T-01. Maximum weight capacity: 75 kg, Minimum screen size: 109.2 cm (43"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 900 x 600 mm. Tilt angle range: 5 - -10°, D...