TV SET ACC WALL MOUNT 43-95″/WM-95T-PRO-01 GEMBIRD
EAN: 8716309135337 | Tootekood: WM-95T-PRO-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 60 kg, Maximum weight capacity 60 kg, Minimum screen size 43 “, Maximum screen size 95 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 800 x 400 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 0 – 12 °, Colour Black, Housing material Steel
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and ultra-slim tilting design
  • Unique magnetic strap ends make it possible to hide the quick-release straps when not in use
Summary
Gembird PRO series. Maximum weight capacity: 60 kg, Minimum screen size: 109.2 cm (43"), Maximum screen size: 2.41 m (95"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 800 x 400 mm. Tilt angle range: 0 - 12°, D...