TV SET ACC WALL MOUNT/55-100″/BLACK UF4-B ONKRON
EAN: 4262392441243 | Tootekood: UF4-B
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 75 kg, Maximum weight capacity 75 kg, Minimum screen size 55 “, Maximum screen size 100 “, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 500 x 200 mm, Mounting type Wall, Colour Black
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON UF4-B. Maximum weight capacity: 75 kg, Minimum screen size: 139.7 cm (55"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 500 x 200 mm. Distance to the wall (max): 3.5 cm....