TV SET ACC WALL MOUNT/60-110″/BLACK UF12-B ONKRON
EAN: 4262392440826 | Tootekood: UF12-B
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 120 kg, Maximum weight capacity 120 kg, Minimum screen size 60 “, Maximum screen size 100 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 900 x 600 mm, Mounting type Wall, Colour Black, Housing material Steel
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON UF12-B. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 900 x 600 mm. Distance to the wall (max): 3.5...