TV SET ACC WALL MOUNT/60-110″/BLACK UT12-B ONKRON
EAN: 4262392440314 | Tootekood: UT12-B
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 10 Boonuspunkti - väärtuses 0,50
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 120 kg, Maximum weight capacity 120 kg, Minimum screen size 60 “, Maximum screen size 110 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 900 x 600 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 5 – 10 °, Housing material Steel, Colour Black
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • For TVs 60″–110″
  • Max load: 120 kg
  • VESA: 200×200, 200×300, 200×400, 300×200, 300×300, 300×400, 400×200, 400×300, 400×400, 500×200, 500×400, 600×200, 600×300, 600×400, 600×600, 700×400, 700×500, 800×200, 800×400, 800×500, 800×600, 900×600 mm
  • Tilt angle: +5° ~ -10°
  • Distance from wall: 85 mm
  • Detachable bubble level
  • Soft protective spacers
  • Concrete anchors included
  • “Click’n’Pull” fixation system
  • Material: cold-rolled steel
Summary
ONKRON UT12-B. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.79 m (110"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 900 x 600 mm. Tilt angle range: 5 - 10°, Dist...