TV SET ACC WALL MOUNT 60-120″/WM-120ST-01 GEMBIRD
EAN: 8716309130417 | Tootekood: WM-120ST-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 9 Boonuspunkti - väärtuses 0,45
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity 120 kg, Minimum screen size 60 “, Maximum screen size 120 “, Minimum VESA mount 200 x 200 mm, Maximum VESA mount 900 x 600 mm, Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -15 – 5 °, Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 75 mm, Housing material Steel, Colour Black, Weight 16.2 kg
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Double-arm full-motion TV wall mount
Supports most 60” – 120” LCD TV’s
VESA compatible, max. 900 mm x 600 mm
Allows up to 120 degrees swivel and 20 degrees tilting
Distance to wall: 75 ~ 703 mm
Practical integrated bubble level for perfect alignment
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
Summary
Gembird WM-120ST-01. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 3.05 m (120"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 900 x 600 mm. Tilt angle range: -15 - 5...