Neomounts LED-W400BLACK telerikinnitus 139,7 cm (55″) Must
EAN: 8717371446307 | Tootekood: LED-W400BLACK
Saadaval ainult 3 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 3 tk
Osta see toode ja saad 6 Boonuspunkti - väärtuses 0,30
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 35 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 81,3 cm (32″) Ekraani maksimaalne suurus: 139,7 cm (55″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 400 x 400 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Teras Must
Neomounts LED-W400BLACK, 81,3 cm (32″), 139,7 cm (55″), 100 x 100 mm, 400 x 400 mm, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts LED-W400BLACK. Maksimaalne kaal (mahutavus): 35 kg, Ekraani minimaalne suurus: 81,3 cm (32″), Ekraani maksimaalne suurus: 139,7 cm (55″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 400 x 400 mm. Kaugus seinast (maksimaalne): 1,8 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
139,7 cm (55")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
35 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
100 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
400 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
81,3 cm (32")
VESA-paigaldusliidesed
Tüüp
Fikseeritud
Kaugus seinast (maksimaalne)
1,8 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Kaal
1,73 kg
Pakendi laius
185 mm
Pakendi sügavus
55 mm
Pakendi kõrgus
565 mm
Pakendi kaal
2,2 kg
Põhikasti (välimise) laius
580 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
390 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
185 mm