Neomounts LFD-W2000 telerikinnitus 2,54 m (100″) Must
EAN: 8717371445430 | Tootekood: LFD-W2000
Saadaval 4 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 16 Boonuspunkti - väärtuses 0,80
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 125 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 152,4 cm (60″) Ekraani maksimaalne suurus: 2,54 m (100″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 1000 x 800 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kalde reguleerimine
• Teras Must
Neomounts LFD-W2000, 2,54 m (100″), 200 x 200 mm, 1000 x 800 mm, 0 – 30°, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts LFD-W2000. Maksimaalne kaal (mahutavus): 125 kg, Ekraani minimaalne suurus: 152,4 cm (60″), Ekraani maksimaalne suurus: 2,54 m (100″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 1000 x 800 mm. Kaldenurk: 0 – 30°, Kaugus seinast (maksimaalne): 13 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
2,54 m (100")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
125 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 200 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
1000 x 800 mm
Ekraani minimaalne suurus
152,4 cm (60")
VESA-paigaldusliidesed
Kalde reguleerimine
Jah
Kaldenurk
0 - 30°
Kaugus seinast (maksimaalne)
13 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Kaal
8,12 kg
Pakendi laius
232 mm
Pakendi sügavus
68 mm
Pakendi kõrgus
1178 mm
Pakendi kaal
8,2 kg
Põhikasti (välimise) laius
1195 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
155 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
250 mm