Neomounts WL35S-850BL18 telerikinnitus 2,18 m (86″) Must
EAN: 8717371448899 | Tootekood: WL35S-850BL18
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 11 Boonuspunkti - väärtuses 0,55
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 60 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 109,2 cm (43″) Ekraani maksimaalne suurus: 2,18 m (86″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kõrguse reguleerimine Kalde reguleerimine
• Teras Must
Neomounts WL35S-850BL18, 2,18 m (86″), 100 x 100 mm, 800 x 400 mm, 0 – 12°, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL35S-850BL18. Maksimaalne kaal (mahutavus): 60 kg, Ekraani minimaalne suurus: 109,2 cm (43″), Ekraani maksimaalne suurus: 2,18 m (86″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 0 – 20 mm, Kaldenurk: 0 – 12°, Kaugus seinast (maksimaalne): 3,5 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
2,18 m (86")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
60 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
100 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
800 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
109,2 cm (43")
VESA-paigaldusliidesed
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise ulatus
0 - 20 mm
Kalde reguleerimine
Jah
Kaldenurk
0 - 12°
Kaugus seinast (maksimaalne)
3,5 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Kogus pakis
1 tk
Laius
884 mm
Sügavus
35 mm
Kõrgus
425 mm
Kaal
3,15 kg
Pakendi laius
904 mm
Pakendi sügavus
158 mm
Pakendi kõrgus
74 mm
Pakendi kaal
4,5 kg
Põhikasti (välimise) laius
924 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
315 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
180 mm