Neomounts WL40-550BL16 telerikinnitus 165,1 cm (65″) Must
EAN: 8717371448745 | Tootekood: WL40-550BL16
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 9 Boonuspunkti - väärtuses 0,45
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″) Ekraani maksimaalne suurus: 165,1 cm (65″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kalde reguleerimine Pööratavus
• Juhtmehaldus
• Teras Must
Neomounts WL40-550BL16, 200 x 100 mm, 600 x 400 mm, -2 – 12°, -45 – 45°, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL40-550BL16. Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg, Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″), Ekraani maksimaalne suurus: 165,1 cm (65″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Kaldenurk: -2 – 12°, Pöördenurga ulatus: -45 – 45°, Rotatsiooni nurk: 6°, Kaugus seinast (minimaalne): 5,3 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 49 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
165,1 cm (65")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
40 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
600 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
101,6 cm (40")
VESA-paigaldusliidesed
Kõrguse reguleerimine
Ei
Kalde reguleerimine
Jah
Kaldenurk
-2 - 12°
Pööratav
Jah
Pöördenurk
40°
Pöördenurga ulatus
-45 - 45°
Pööratavus
Rotatsiooni nurk
Pöörlemisnurk
-3 - 3°
Juhtmehaldus
Tüüp
Täielik liikumine
Kaugus seinast (maksimaalne)
49 cm
Kaugus seinast (minimaalne)
5,3 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Kogus pakis
1 tk
Paigalduskomplekt
Laius
660 mm
Sügavus
53 mm
Kõrgus
436 mm
Kaal
5 kg
Pakendi laius
684 mm
Pakendi sügavus
323 mm
Pakendi kõrgus
56 mm
Pakendi kaal
6,6 kg
Põhikasti (välimise) laius
704 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
185 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
343 mm